Wpwoo - Nowoczesne strony internetowe olsztyn

Pozycjonowanie wizytówki Google – Pierwszy na Google

Pozycjonowanie wizytówki Google – Pierwszy na Google

Dzień dobry, jeśli to czytasz, zapewne jesteś zainteresowany/a tematyką pozycjonowania wizytówki Google. Dlatego już na samym początku polecam zakup mojego kursu „Pierwszy na Google„. Dzięki wiedzy, którą Ci w nim przekaże, osiągniesz wraz ze swoja firmą sukces w Internecie. Korzystając z moich porad zwiększysz jej rozpoznawalność, co skutkować będzie coraz wyższymi obrotami. Skoro tutaj trafiłeś/aś, na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważną rolę pełni wizytówka na mapach Google. Codziennie miliony osób na całym świecie szukają różnego rodzaju produktów lub usług. Co więcej, są to zazwyczaj usługi lokalne. Potrzebujesz hydraulika, elektryka lub mechanika? Pierwsze co robisz wpisujesz hasło w Google typu „elektryk Warszawa”, „hydraulik Warszawa” lub „mechanik Warszawa” (lub dowolne inne miasto), po czym patrzysz na wyniki z map Google które wyświetlają się ponad wynikami stron internetowych. I tutaj właśnie możesz być Ty – na samej górze !

Jak zapewne wiesz, proces pozycjonowania strony internetowej jest skomplikowany, długotrwały oraz kosztowny. Dzięki moim poradom osiągniesz jeszcze lepszy efekt będąc wysoko w wynikach wyszukiwania ze swoją wizytówką Google, na której także możesz podpiąć link do swojej strony i generować na nią ruch. Wszystkie działania które tutaj opisuje krok po kroku są w pełni darmowe i sprawią, że poświęcając samodzielnie minimalną ilość czasu osiągniesz sukces w Internecie. Zaoszczędzisz pieniądze, nauczysz się procesu optymalizacji i pozycjonowania swojej wizytówki na mapach Google, oraz będziesz wiedział/a o niej wszystko. Nie będziesz już musiał/a drukować tysięcy ulotek, inwestować w kosztowne reklamy w prasie, radiu czy lokalnej TV, a efekty takie same lub nawet jeszcze większe uzyskasz inwestując jedynie trochę swojego czasu w optymalizacje DARMOWEGO PROFILU BIZNESOWEGO.

Google cały czas ewoluuje. Pinezki na mapach Google począwszy od 2004 roku zmieniały swoje nazwy oraz funkcje:
– Od 2004 roku – Google Local
– Od 2005 roku – Google Local Business + połączenie z Google Maps
– Od 2009 roku – Google places
– Od 2012 roku – połączenie Google Places / Google Maps / Google Plus
– Od 2014 roku – Google My Business
– Od 2022 – Google Business Profile

Ja od lat śledzę ten proces i pomagam takim osobom jak Ty wypromować swoje profile. W 95% wizytówki firm są „martwe” – po ich założeniu rzadko kiedy ktoś się nimi zajmuje a to bardzo duży błąd. Należy o nie dbać, aktualizować, dodawać informacje tak jak w innych mediach społecznościowych – i właśnie tego Cię nauczę.

Czy warto? Oczywiście, że tak ! Kup e-booka „Pierwszy na Google” i naucz się jak samodzielnie pozycjonować swoją wizytówkę !