Wpwoo - Nowoczesne strony internetowe olsztyn

Zakładanie wizytówki Google

wizytówka Google

Zakładanie wizytówki Google

Dzień dobry, dziś zaprezentuje Państwu jak szybko i sprawnie można założyc profil biznesowy Google, czyli potocznie tzw. wizytówkę / pinezkę swojej firmy na mapach Google.

Wiele firm do tej pory nie posiada swojego profilu biznesowego na mapach Google. Jest to ogromny błąd – przez to potencjalni nowi klienci nie widzą takich działalności, i poprostu nie moga ich znaleźć. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach większość informacji szukamy w internecie – jeśli tu nas nie ma to dla nowych klientów poprostu nie istniejemy. Założenie profilu biznesowego Google jest bardzo proste, i co najważniejsze bezpłatne. Także późniejsze jego posiadanie nie wiąże sie absolutnie z żadnymi kosztami. Jak Państwo sami widzą, z jego posiadania płyną same plusy. Proszę mi także uwierzyć, że dobrze widoczna „wizytówka Google” spowoduje przypływ klientów do Państwa firmy.

Jak założyć wizytówkę Google – pokazuje krok po kroku na poniższym filmie. A jeśli już Państwo założą swój profil biznesowy lub go aktualnie posiadają, zapraszam do zapoznania się z moim kursem samodzielnej optymalizacji i pozycjonowania profili biznesowych Google – Pierwszy na Google . Jeśli chcą Państwo powierzyć jednak te działania specjaliście – zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł Leszczyński